Augeo Ventures - fuzje i przejęcia firm. Doradztwo strategiczne.

Referencje

"Augeo Ventures doradzało nam przy przejęciu polskiego przedsiębiorstwa, a tak ze stworzyła dogłębną analie rynku, która przyczyniła się do wzrostu aprzedaży firmy. Zespół Augeo Ventures jest kompetentny i spełnił wszystkie nasze wymagania."
Pan Jean Francois Faucher 
Prezes Zarządu XBS Logistics S.A.
"W naszym przekonaniu firma Augeo Ventures może być uznana za rzetelnego partnera biznesowego, wspierającego klientów w osiaganiu ich celów biznesowych."
Pan Krzysztof Kozioł
Dyrektor PR, Budimex S.A.
"Największą wartością we współpracy z zespołem Augeo Ventures jest ich wysoka skuteczność w znajdywaniu bardzo atrakcyjnych możliwości inwestycyjnych"
Pan Paweł Potocki
Członek Rady Nadzorczej Instal-Rem S.A.
"Jesteśmy pełni uznania dla zespołu Augeo Ventures za ich profesjonalizm i sprawność w działaniu. Od samego początku okazali się godnym zaufania i solidnym partnerem. Ich wiedza i zrozumienie polskiego rynku była bardzo istotna dla naszego projektu"
Pan Branislav Vujovic
Prezes New Frontier Group
"Podczas naszej współpracy, pracownicy Augeo Ventures wykazali się ogromnym doświadczeniem, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem, dlatego z przyjemnością możemy polecić w/w przedsiębiorstwo jako kompetentnego i rzetelnego partnera"
Virginijus Matuolis
Attache ds. Handlowych,
Ambasada Republiki Litewskiej
"Jakość projektu zrealizowanego przez firmę Augeo Ventures została przez nas oceniona bardzo wysoko. Wszystkie etapy projektu zostały przeprowadzone rzetelnie i terminowo. Profesjonalizm, dyspozycyjność i zaangażowanie zespołu Augeo Ventures w realizację projektu są godne uznania i polecenia"
Pan Stanisław Halarewicz
Dyrektor Generalny,
Systemy i Technologie Sp. z o.o.
"Współpracowaliśmy z Augeo przy wielu projektach i za każdym razem mogliśmy się przekonać, że jest to pracowity, profesjonalny i zorientowany na klienta zespół."
Aurimas Zimnickas
Dyrektor Generalny Agile Investment
"Augeo Ventures […] należycie wykonała na rzecz spółki IT Kontrakt Sp. z o.o. usługę doradczą w zakresie zarządzania strategicznego. Usługa polegała na opracowaniu strategii rozwoju firmy poprzez wejście na rynek niemiecki."
Pan Marceli Smela
Dyrektor Generalny IT Kontrakt
"Prace związane z budową strategii rozwoju firmy zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z przyjętym wcześniej planem działań. Należy podkreślić duże zaangażowanie oraz wiedzę merytoryczną, jaką reprezentuje firma Augeo Ventures Sp. z o.o."
Pan Jarosław Łakomik
Wiceprezes ZETO Katowice
"Augeo Ventures zrealizowała projekt profesjonalnie. Pracownicy firmy wykazali się dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie świadczonych usług. Firma sprostała zadanym wymaganiom, wykonując powierzone zlecenie rzetelnie i terminowo."
Pan Józef Więckowski
Prezes Zarządu, Orlen Laboratorium