Augeo Ventures - fuzje i przejęcia firm. Doradztwo strategiczne.

Doradztwo transakcyjne

Poszukujesz obecnie inwestora, bądź atrakcyjnego podmiotu do przejęcia? Czy Twój kapitał pracuje efektywnie? Czy podejmujesz świadome decyzje związane ze strategicznym zarządzaniem kapitałem oraz transakcjami w warunkach wysokiej zmienności na rynku? Zespół Augeo Ventures pomaga od wielu lat swoim klientom w transakcjach fuzji i przejęć na rynku polskim, a także międzynarodowym.

Doradztwo transakcyjne to pomoc firmom w inwestowaniu, chronieniu oraz optymalizowaniu swojego kapitału, aby realizować cele strategiczne przedsiębiorstwa.

Nasze usługi są ukierunkowane przede wszystkim na tworzenie wartości dodanej dla naszych klientów. Augeo Ventures świadczy usługi doradztwa transakcyjnego na wszystkich etapach transakcji zarówno dla inwestorów branżowych, jak i finansowych. Wspieramy naszych klientów przez cały proces: od momentu poszukiwania potencjalnego celu inwestycyjnego lub inwestora, aż do finalizacji transakcji. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie procesu zarówno dla strony kupującej, jak i sprzedającej.

Augeo Ventures należy do globalnej sieci firm doradczych GlobalScope specjalizujących się w transakcjach fuzji, przejęć oraz sprzedaży przedsiębiorstw, zapewniając naszym Klientom dostęp do inwestorów strategicznych z całego świata przy zachowaniu optymalnej ceny i warunków współpracy.

W czym możemy pomóc Twojej firmie w obszarze doradztwa transakcyjnego:

Doradztwo finansoweDoradztwo finansowe

Emisja akcji GPWEmisja akcji GPW

Emisja akcji na NewConnectEmisja akcji na NewConnect

Finansowanie Pre-IPOFinansowanie Pre-IPO

Pozyskanie kapitałuPozyskanie kapitału

Finansowanie bankoweFinansowanie bankowe

Restrukturyzacja finansowaRestrukturyzacja finansowa

Spytaj eksperta o doradztwo transakcyjne dla Twojej firmy!

Zapraszamy także na naszego bloga!