Augeo Ventures - fuzje i przejęcia firm. Doradztwo strategiczne.

Doradztwo strategiczne

Usługi konsultingowe Augeo Ventures przeznaczone są dla firm potrzebujących zwiększyć efektywność funkcjonowania poszczególnych działów, czy też poszukujących nowych kierunków rozwoju. Jako firma doradztwa strategicznego oferujemy klientom kompleksowe usługi doradcze począwszy od przygotowania audytu strategicznego i diagnozy sytuacji w firmie, przez restrukturyzację oraz optymalizację procesów biznesowych, aż po opracowanie strategii rozwoju firmy. Nasze usługi konsultingowe pomogły już wielu firmom w Polsce i za granicą.

Czym jest doradztwo strategiczne?

Doradztwo strategiczne obejmuje najważniejsze obszary działalności przedsiębiorstw. Zajmujemy się zagadnieniami, które w największym stopniu przekładają się na sukces firm w długim okresie. Usługi konsultingowe firmy doradztwa strategicznego Augeo Ventures to:

  • znacząca poprawa wyników finansowych i płynności finansowej firmy poprzez redukcję kosztów i zwiększenie sprzedaży,
  • usprawnienie funkcjonowania działów przez m.in. wyeliminowanie nieefektywności procesowych,
  • zbudowanie lub utrwalenie przewag konkurencyjnych dzięki analizie konkurencji oraz najlepszych praktyk rynkowych,
  • jasna strategia rozwoju firmy w przyszłości.

Projekty z zakresu doradztwa strategicznego obejmują następujące usługi:

Strategia rozwoju firmyStrategia rozwoju firmy.

Wzmacniamy pozycję rynkową naszych Klientów oraz umożliwiamy im wypracowanie i utrzymanie trwałej przewagi konkurencyjnej. Strategia rozwoju firmy stworzona przez profesjonalną firmę konsultingową znacznie zwiększa szansę na realizację celów biznesowych.

Usprawnienia procesów sprzedażowychUsprawnienia procesów sprzedażowych.

Pomożemy Twojej firmie w krótkim czasie istotnie poprawić skuteczność działu Sprzedaży, co przełoży się na poprawę wyników finansowych firmy.

Optymalizacji procesów biznesowychOptymalizacji procesów biznesowych.

Przyjrzymy się bliżej procesom biznesowym w Twoim przedsiębiorstwie i poszukamy możliwości poprawy efektywności, co przełoży się na zwiększenie zysków. Jako profesjonalna firma doradztwa strategicznego, będziemy wspierać firmę również na etapie wdrożeniowym.

RestrukturyzacjaRestrukturyzacja.

Przeprowadzimy racjonalizację struktury i poziomu kosztów w firmie oraz opracujemy listę działań, których wdrożenie przełoży się na wzrost wartości przedsiębiorstwa w długim okresie.

Audyt strategicznyAudyt strategiczny.

Przeprowadzimy analizę i ocenę obecnej sytuacji w firmie i jej bezpośredniego otoczenia rynkowego, zidentyfikujemy tzw. "wąskie gardła" oraz opracujemy działanie prowadzące do ich usprawnień. Wnioski uzyskane w trakcie audytu umożliwią stworzenie efektywnej strategii rozwoju firmy.

Usługi konsultingowe świadczone przez profesjonalną firmę doradztwa strategicznego to inwestycja, której efektem jest wyraźna poprawa efektywności przedsiębiorstwa. Świadczą o tym referencje wydane przez zadowolonych klientów naszej firmy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie usługi konsultingowe możemy zaoferować Twojej firmie!

Spytaj eksperta o doradztwo strategiczne dla Twojej firmy!

Zapraszamy także na naszego bloga!